• DETSKÝ  KARNEVAL

Na známosť sa všetkým dáva veľmi dôležitá správa. Nastal čas fašiangový, preto Vás pozývame veľkí, malí. na tradičný detský karneval, ktorý bude v sobotu 2. februára 2019 v miestnom Dome kultúry. Začíname o 14,00 hod., masky majú vstup zdarma a ostatní za 1 €. Všetci sú srdečne vítaní!

• VÝZVA NA TOMBOLU

Milí rodičia, priatelia a dobrodinci našej MŠ!

Blíži sa termín karnevalu, ktorý bude v sobotu 2.februára 2019. RZ pri MŠ spolu s MŠ Váš žiadajú o vecnú cenu ako príspevok do tomboly, ktorú môžete odovzdať v jednotlivých triedach. ĎAKUJEME!

• PF 2019

• ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Nový rok nám prináša opäť nové posolstvá,

prajme si teda navzájom lásku a tiež priateľstvá.

Nech šťastie, pohoda a zdravie,

sprevádza náš každý krok,

nech je veľmi úspešný celý nový rok !

Oznamujem rodičom, že prevádzka materskej školy bude prerušená počas školských vianočných prázdnin v čase od 23. decembra 2018 do 7. 1. 2019. Prevádzku obnovíme v utorok 8. januára 2019.

• VIANOČNÉ BESIEDKY

• Milí rodičia,

pozývame Vás na Vianočné besiedky, ktoré  pre Vás pripravujú Vaše deti spolu s p.učiteľkami v následovných termínoch:

Pondelok 17. decembra 2018 - trieda LIENKY o 15, 15 hod.

Utorok 18. decembra 2018 - trieda VEVERIČKY o 15, 15 hod.

trieda ŽABKY a SOVIČKY o 15, 30 hod.

Tešíme sa na stretnutie!

• MIKULÁŠ

• Milí škôlkári,

dávame Vám na známosť, že očakávaný príchod Svätého Mikuláša do našej MŠ nám oznámili jeho pomocníci anjelici na štvrtok 6.decembra 2018 krátko popoľudní. Tak nezabudnite prísť v tento deň do MŠ, určite Sv.Mikuláš prinesie aj plné vrece. Čo v ňom bude? Príď a uvidíš!

• VIANOČNÁ TRŽNICA

Pozývame všetkých, známych aj neznámych na predajnú akciu - "VIANOČNÚ TRŽNICU", na ktorej  poskytneme jedinečnú možnosť kúpy výrobkov zhotovených deťmi a ich rodičmi, či starými rodičmi alebo súrodencami na vianočných tvorivých dieľňach.V ponuke bude aj voňavý vianočný punč.

Otvárame v stredu 5.decembra 2018 od 15, 00 hod. v jedálni MŠ.

Tešíme sa na stretnutie !

• ČARO VIANOC

• Milí rodičia,

blíži sa adventné predvianočné obdobie a tak ako každý rok pripravujeme v MŠ výstavku "ČARO VIANOC". Vyzývame Vás, aby ste prezentovali rôzne vianočné dekorácie, vianočné pečivo, či iné kreatívne výrobky, ktoré môžete odovzdať p. učiteľkám do tried od pondelka 3.decembra 2018.Ďakujeme za spoluprácu a vytvorenie príjemnej predvianočnej atmosféry!

• TVORIVÉ DIELNE

• MILÍ RODIČIA,

POZÝVAME VÁS NA VIANOČNÉ TVORIVÉ DIELNE, KTORÉ SA USKUTOČNIA VO ŠTVRTOK 29.NOVEMBRA 2018 OD 15,00 HOD.. LIENKY A VEVERIČKY BUDÚ SPOLOČNE TVORIŤ V JEDÁLNI A ŽABKY SO SOVIČKAMI BUDÚ VO SVOJICH TRIEDACH. TEŠÍME SA NA STRETNUTIE!

• Dňa 14. novembra 2018 od 8,30 hod. sa uskutoční v našej MŠ Logopedická depistáž  s odbornou logopédkou . Zúčastnia sa deti predškolského veku, ktorých rodičia podpísali Informovaný súhlas.

• DIVADLO

Milé deti, v utorok 23.októbra 2018 dopoľudnia privítame v našej MŠ bábkové divadlo Príbeh, s interaktívnym bábkovým predstavením "Cesta okolo sveta". Tešíme sa na príjemný kultúrny zážitok !

• PRERUŠENÁ PREVÁDZKA MŠ

Oznamujeme rodičom, že z dôvodu vysokej chorobnosti detí na doporučenie RÚVZ Trnava a so súhlasom zriaďovateľa, bude prerušená prevádzka materskej školy vo štvrtok 4.10.2018 a v piatok 5.10.2018. Prevádzka bude obnovená v pondelok 8.10.2018.

• Krúžok Anglického jazyka

Pripomíname rodičom, že od pondelka 1. 10. 2018 začína pracovať Krúžok anglického jazyka, ktorý bude v triede SOVIČIEK vždy v pondelok v čase od 15,00 hod. do 15,45 hod.

• VÝZVA

• Milí rodičia,

Týždeň od 16. septembra do 22. septembra 2018 je vyhlásený ako Európsky týždeň mobility, preto Vás vyzývame, aby ste sa aj Vy so svojimi deťmi zapojili do akcie - "DEŇ  BEZ  ÁUT", ktorý bude v našej MŠ v piatok 21. septembra. Vymeňte auto za bicykel, korčule, kolobežku, alebo chôdzu. Absolvujme tak aspoň jednu cestu (do alebo z MŠ) a urobme tak niečo pre svoje zdravie.

• Rodičovské združenie

Oznamujeme rodičom, že vo štvrtok 30. augusta 2018 o 16, 30 hod. sa uskutoční rodičovské združenie v jedálni MŠ. Stretnutie sa koná za účelom oboznámenia rodičov s informáciami ohľadom organizácie nového šk.roka 2018/2019. Účasť je potrebná, tešíme sa na stretnutie!

• LETNÁ PREVÁDZKA

Prevádzka našej MŠ v čase školských letných prázdnin od 2.júla do 13.júla 2018 pre prihlásené deti bude v triedach LIENOK pre Lienky a Sovičky a v triede VEVERIČIEK budú deti z Veveričiek a Žabiek. Žiadame rodičov, aby preniesli deťom veci do skriniek v šatniach uvedených tried. Prevádzka MŠ bude od 16.júla do 31.augusta 2018 prerušená z dôvodu rekonštrukčných prác, veľkého upratovania, dezinfekcie hračiek a priestorov MŠ a z dôvodu čerpania dovolenky zamestnancov MŠ. Prajeme Vám všetkým pekné slnečné leto, šťastný návrat z dovoleniek a načerpanie nových síl do nového šk.roku 2018/2019, ktorý zahájime v pondelok 3.septembra 2018.

• MAMI, OCI, POĎ SA HRAŤ !

• Pozývame všetky deti so svojimi rodičmi a súrodencami na rozlúčkový piknik posledný deň školského roku - v piatok 29. 6. 2018 od 15, 30 hod. na dvore našej materskej školy. Čakajú Vás veselé športové disciplíny rodič + dieťa, opekačka, občerstvenie. Prineste si dobrú náladu a palicu na opekanie.

• NOC PREDŠKOLÁKOV V MŠ

• V piatok 22.6.2018 naši predškoláci prežijú noc v materskej škole s pestrým programom, ale bez svojich rodičov, ktorí si pre deti prídu v sobotu 23. 6. 2018 ráno  do 8,45 hod. Táto akcia sa uskutoční za sponzorskej pomoci miestnej organizácii poľovníckeho združenia ROVINA a RZ pri našej MŠ. Ďakujeme!

• PROJEKT TOGETHER

• Mílí rodičia !

V našej MŠ sme v triedach ŽABIEK a SOVIČIEK privítali tety, ktoré prezentovali prednášku a aktivity spojené so šetrením energií. Bolo to pre nás zaujímavé a poučné dopoludnie. Týmto nám predstavili projekt TOGETHER, do ktorého sa naša MŠ zapája. Projekt je zameraný na vzdelávanie detí o energetickej efektívnosti, čím ich učíme chrániť životné prostredie. Dávame do pozornosti  edukatívne video k uvedenému projektu.