• Karneval

• RZ pri MŠ pozýva všetkých na KARNEVAL, ktorý sa uskutoční dňa 03. februára 2018 od 14,00 hod. v Dome kultúry vo Veľkých Kostoľanoch. Čaká na Vás super zábava, disco, Šťastný lístok. Príďte a zažijete rozprávkový svet plný nádherných bytostí, tešíme sa na stretnutie !

• VÝZVA - TOMBOLA

• Milí rodičia, blíži sa čas karnevalu    -

03. februára 2018, preto Vás žiadame, tak ako každý rok o príspevok do tomboly. Uvítame akúkoľvek vecnú cenu a veríme, že sa zapojíte do našej výzvy v čo najväčšom počte a urobíte tak radosť deťom. Vecné ceny odovzdajte p. uč. v jednotlivých triedach . ĎAKUJEME !

• VESELÉ VIANOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

• Ďakujeme všetkým za spoluprácu v tomto roku a želáme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších, veľa zdravia a úspechov v novom roku 2018.

• Oznam

• Oznamujeme rodičom, že materská škola bude mať prerušenú prevádzku od  23. 12. 2017 do 5. 1. 2018 (vrátane). Prevádzka začne  8. 1. 2018.

• Vianočné besiedky

• Milí rodičia, pozývame Vás na Vianočné besiedky, ktoré sa uskutočnia v jednotlivých triedach nasledovne: LIENKY: 19. decembra 2017 o 15,15 hod.

VEVERIČKY: 19. decembra 2017 o 15,15 hod.

ŽABKY: 18. decembra 2017 o 15,15 hod.

SOVIČKY: 18. decembra 2017 o 15,30 hod.

• Mikuláš v MŠ

• Milé deti, do našej MŠ príde 07.12.2017 o 14:00 hod. sv. Mikuláš, tak nezabudnite prísť do škôlky.

• Vianočná tržnica

• Dňa 04.12.2017 od 15, 00 hod. v jedálni MŠ otvárame Vianočnú tržnicu, kde si môžete zakúpiť výrobky vytvorené na tvorivých dielňach. Srdečne Vás všetkých pozývame a tešíme sa na stretnutie !

• VIANOČNÉ TVORIVÉ DIELNE

•

Pozývame Vás na Vianočné tvorivé dielne, ktoré sa uskutočnia dňa 30.11.2017 od 15.00 hod. nasledovne:

LIENKY a VEVERIČKY  v  jedálni MŠ

ŽABKY a SOVIČKY vo svojich triedach

Tešíme sa na kreatívne stretnutie!

• Fotografovanie - obraz na plátne

• Oznamujeme rodičom, ktorí prihlásili svoje dieťa na fotenie- obraz na plátne, že fotenie detí sa uskutoční 21.11.2017 /utorok/. Deťom poprosíme neobliekať biele veci!

• DEŇ MATERSKÝCH ŠKÔL

• Aj naša MŠ sa 3. novembra 2017 (piatok) zapojí do osláv Dňa Materských škôl rôznymi aktivitami.  4. november je sviatkom nielen pre materské školy, ale aj pre štát - je to Deň Materských škôl na Slovensku. Vznikol z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu. Dátum 4. november nie je náhodný. Práve v tento deň v roku 1829 bola založená v Banskej Bystrici prvá detská opatrovňa na území Slovenska, ktorej zakladateľkou bola grófka Mária Terézia Brunswicková.

• Fotografovanie

• Oznamujeme rodičom, že k nám príde fotograf  27. októbra 2017 od 8:00 hod. Deti sa budú fotiť individuálne, podľa Vami vybranej sady fotiek.

• Oznamujeme rodičom, že výsledky volieb do RŠ sú zverejnené v module "Okienko pre rodičov" sekcia Rada školy. Ďakujeme rodičom, ktorí sa zúčastnili volieb.

• Divadielko

• Dňa 12.10.2017 o 10,30 hod.  nás navštívi bábkové divadielko s predstavením „ O neporiadnej Alici ". Divadielko bude hradené z príspevku RZ pri MŠ. Tešíme sa a ďakujeme!

• Oznamujeme rodičom, že vo štvrtok 28. 9. 2017 sa uskutoční o 16,30 Rodičovské združenie v jednotlivých triedach Lienok, Veveričiek, Žabiek a Sovičiek. Programom stretnutia RZ je voľba kandidátov do Rady školy pri MŠ Veľké Kostoľany. Bližšie info v jednotlivých triedach. Účasť rodičov je potrebná, aby boli voľby platné musí byť prítomná nadpolovičná väčšina voličov - Vás  rodičov. Tešíme sa na stretnutie!

• SVETOVÝ DEŇ BEZ ÁUT

• Milí rodičia, 22. september je vyhlásený za SVETOVÝ DEŇ BEZ ÁUT, zapojte sa do tejto akcie spolu s Vašimi deťmi a absolvujte aspoň jednu cestu do alebo z MŠ pešo, či na bicykli. Ďakujeme za vašu účasť na tejto akcii a prispejete aj Vy takýmto spôsobom k ochrane ovzudšia.

• UPOZORNENIE !

• Upozorňujeme rodičov, že nastala zmena ohľadom spôsobu platenia školného, ako sme už informovali na rodičovskom združení. Bližšie info nájdete v module "Okienko pre rodičov".

• Žiadame rodičov, aby deti priviedli do MŠ ráno do 8,00 hod., potom sa vchody zamykajú. V popoľudňajších hodinách treba prísť pre deti po 15,00 hod. vtedy budú vchody odomknuté. ĎAKUJEME !

• Začiatok šk.roka 2017/2018

• Oznamujeme rodičom a deťom, že nový šk.rok 2017/2018 začína v našej materskej škole v pondelok 4. septembra 2017. Prevádzka MŠ je nezmenená, Pondelok - Piatok od 6,30 hod. - do 16,30 hod. Menný zoznam detí každej triedy bude vyvesený pri vchodoch do MŠ. Bližšie info nájdete v module "Okienko pre rodičov" Tešíme sa na stretnutie !

• Milí rodičia, pozývame Vás na Rodičovské združenie, ktoré bude vo štvrtok 24. augusta 2017 o 16,00 hod. v jedálni MŠ. Budete oboznámení s organizáciou nového šk.roka 2017/2018, ktorý sa začína v pondelok 4.septembra 2017. Tešíme sa na stretnutie!