• KRÁSNA VEĽKÁ NOC!

• PRAJEME VÁM POŽEHNANÉ A KRÁSNE PREŽITIE VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV, NECH VZKRIESENÝ KRISTUS NAPLNÍ VAŠE SRDCIA LÁSKOU, RADOSŤOU A POKOJOM!

K TOMU AJ SLADKÉ KOLÁČE, ČI OHYBNÉ KORBÁČE, VODU STUDENÚ, ŠUNKU ÚDENÚ, VEĽA RADOSTI A MÁLO STAROSTÍ! KRÁSNU VEĽKÚ NOC!

• NOVÝ MATERÁČIK JAR - LETO 2024

Nové číslo školského internetového časopisu nájdete kliknutím na hornej lište "O škole" a klik na sekciu Materáčik.

• POZVÁNKA DO DIVADLA

• Milé deti,

v piatok 15. marca v dopoľudňajších hodinách zavíta do našej MŠ jarmočné divadielko TEATER KOMIKA z Bánova s interaktívnym predstavením Príbeh o rytierovi, ktorý hľadá najobyčajnejšie ľudské šťastie. Putuje cestou-necestou, až prichádza na zámok, kde býva krásna princezná. Jej priazeň si musí získať v rytierskom turnaji. A či to šťastie skutočne nájde?  Nebudeme prezrádzať, to sa dozviete milé deti, keď    v piatok prídete do škôlky. Predstavenie je hradené z prostriedkov Občianskeho združenia RZ pri našej MŠ, ďakujeme a tešíme sa na tajomný príbeh rytiera!

• SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU KRASLICU

Milí rodičia, milé deti!

Blížia sa sviatky Veľkej noci, pomaly prichádza jar, príroda ožíva a prvé jarné kvietky už vykúkajú zo zeme. Veľká noc je charakteristická pestrými veselými farbami. V našej MŠ chystáme výstavku veľkonočných kraslíc, a zároveň aj súťaž "O najkrajšiu veľkonočnú kraslicu". Vyzývame Vás, aby ste sa zapojili. Podmienkou je, vyrobiť doma spoločne s deťmi kraslice z výduviek - výdušiek rôznej veľkosti a techniky. Svoje výtvory môžete priniesť do MŠ od pondelka  18. marca do piatka 22. marca 2024. V pondelok 25.marca bude prebiehať hlasovanie, bližšie info dostanete v triedach od p.uč.. Prosíme Vás, aby ste nenosili na výstavku iné dekorácie, či kraslice kúpené v obchode. Ďakujeme!

Sutaz_Kraslica_plagat_2024.pdf