• VIANOČNÉ PRIANIE

• POŽEHNANÉ VIANOCE !

Milí rodičia, priatelia, priaznivci našej MŠ,

Vianoce plné lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja.

V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrovečernému stolu.

Nech šťastie a zdravie sprevádza Váš krok, prajeme Vám úspešný celý 2024 rok!

Zároveň ĎAKUJEME Vám všetkým, ktorí ste  akýmkoľvek spôsobom pomohli, prispeli, či zapojili vlastné sily alebo prostriedky do rozvoja a skvalitnenia života a edukačnej činnosti v našej materskej škole!

• !!!OZNAM!!!

na základe rozhodnutia a odporúčania RÚVZ v Trnave a so súhlasom zriaďovateľa, bude prevádzka materskej školy prerušená už od štvrtka 21.decembra 2023 z dôvodu vysokej chorobnosti detí a zamestnancov (respiračné choroby, COVID-19). Deti budú zo stravy odhlásené automaticky. Želáme všetkým chorým skoré uzdravenie a ostatným stále zdravie!

Prevádzka materskej školy bude obnovená v pondelok 8.januára 2024.

• PRERUŠENIE PREVÁDZKY MATERSKEJ ŠKOLY

Riaditeľka MŠ oznamuje rodičom, že so súhlasom zriaďovateľa MŠ - Obce Veľké Kostoľany,  v čase vianočných školských prázdnin od 27.decembra 2023 do 5.januára 2024 (vrátane), bude prerušená prevádzka našej MŠ.

Prevádzka MŠ začne v pondelok 8. januára 2024.

• ZRUŠENÁ AKCIA

Milí rodičia, milé deti,

neradi Vám oznamujeme, že zajtrajšia akcia "Vianočný punč" je ZRUŠENÁ. Po dlhom zvažovaní sme pristúpili k zrušeniu z dôvodu zvyšujúcej sa chorobnosti detí aj zamestnancov, ale aj vzhľadom na počasie. Situácia všade na okolí nie je potešujúca, blížia sa Vianoce a my si želáme, aby sme vydržali fungovať do začiatku vianočných školských prázdnin. Veríme, že sa nájde ešte príležitosť vo vhodnom čase a za priaznivých podmienok podobnú akciu v tomto školskom roku  uskutočniť.

Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa zdravia všetkým, malým aj veľkým!

• POZVÁNKA

• VIANOČNÝ PUNČ

Milí rodičia, milé deti!

Pozývame Vás na malé stretnutie pri altánku na akcii "VIANOČNÝ PUNČ", ktorá sa uskutoční vo štvrtok 14.12.2023 od 15,00 hod.. Zastavte sa a prežime spolu neformálne predvianočné stretnutie s výborným horúcim punčom v ruke,  a uchu lahodiacimi tónmi  vianočných kolied.

Tešíme sa na Vás!

• POZVÁNKA

• VIANOČNÉ BESIEDKY

Milí rodičia,

pripomíname, že už tento piatok 8. decembra, budú mať triedy VEVERIČIEK a ŽABIEK Vianočné besiedky so začiatkom o 15,15 hod.. V pondelok 11. decembra o 15,30 hod., Vás privíta na besiedke trieda SOVIČIEK, a v utorok 12. decembra o 15,15 hod. Vás očakávajú naši najmenší v triede LIENOK.

Veľmi sa tešíme na predvianočné stretnutie pri besiedkach a prajeme všetkým bohatý kultúrny zážitok pri príjemnej predvianočnej atmosfére.

• PRÍDE MIKULÁŠ!

Milé deti,

určite už netrpezlivo očakávate príchod Sv. Mikuláša a tešíte sa na balíčky, ktorých máva zvyčajne plnú nošu. Keď pred rokom odchádzal z našej materskej školy sľúbil, že nás o rok navštívi. Tento sľub aj dodrží, pretože zajtra, 5. decembra dopoludnia, ho u nás privítame. Keď mu zaspievame pekné mikulášske pesničky a povieme básničky, tak určite budú za odmenu aj nejaké sladké balíčky.

Táto akcia sa koná v réžii Rodičovského združenia pri našej MŠ, ďakujeme za ochotu aj balíčky!