• ZÁPIS PREDŠKOLÁKOV DO 1. ROČNÍKA ZŠ

Riaditeľka základnej školy vo Veľkých Kostoľanoch oznamuje rodičom/zákonným zástupcom detí - predškolákov, že Zápis do 1.ročníka ZŠ bude 17. apríla a 18.apríla 2023 v budove ZŠ v čase od 13,00 hod. do 17,00 hod..

Všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke základnej školy:

Link na stránku ZŠ Veľké Kostoľany - zápis do 1. ročníka:

• PRERUŠENIE PREVÁDZKY MATERSKEJ ŠKOLY

Oznamujeme rodičom, že v utorok 21.3.2023 bude naša materská škola ZATVORENÁ z dôvodu odstávky vody. Trnavská vodárenská spoločnosť oznámila MŠ plánovanú opravu na vodovodnej sieti. Deti budú zo stravy odhlásené. Prevádzka MŠ sa obnoví v stredu 22.3.2023.

• KDE BOLO  - TAM BOLO

Milí rodičia, milé deti,

Pripomíname, že počas budúceho týždňa budeme mať v našej MŠ v rámci marca - mesiaca knihy celotýždennú aktivitu čítania rozprávok deťom rodičmi alebo súrodencami, pod názvom "Kde bolo - tam bolo". Čítanie bude prebiehať každý deň počas celého týždňa od pondelka 6.3.2023 do piatka 10.3.2023 v čase od 15,00 hod. do 15,30 hod.. Na čítanie ste sa mali možnosť nahlásiť v jednotlivých triedach. Rozprávku, či príbehy si môžete priniesť, pripraviť podľa vlastného výberu z domu, alebo Vám dajú p.učiteľky v triede. V čase čítania žiadame ostatných rodičov, aby nevyrušovali a deti prišli prevziať od 15,30 hod..

Dakujeme a tešíme sa na spoločné chvíle  pri čítaní s Vami!