• POZVÁNKA

• DEŇ MATIEK

Milé mamičky, babičky, tety,

pozývame Vás na besiedky ku Dňu matiek, ktoré sa uskutočnia v jednotlivých triedach následovne:

Trieda LIENKY: utorok 16.5.2023 o 15,15 h. v triede

Trieda VEVERIČKY: pondelok 15.5.2023 o 15,30 h. v triede

Trieda SOVIČKY: pondelok 15.5.2023 o 15,30 h. v triede

Trieda ŽABKY: streda 17.5.2023 o 15,15 h. v triede

TEŠÍME SA NA STRETNUTIE !

• ZÁPIS DO MATERSKEJ ŠKOLY

Oznamujeme rodičom/zákonným zástupcom, že Zápis detí do materskej školy pre nový šk.rok 2023/2024, sa bude konať v dňoch 3. a 4. mája 2023 v budove MŠ - jedálni MŠ v čase od 13,00 hod. do 16,30 hod.. Všetky potrebné informácie nájdete v module "Okienko pre rodičov" - "Zápis do MŠ". Žiadame, aby ste prišli so všetkými riadne vyplnenými a podpísanými dokumentami, vrátane potvrdenia od lekára, či Žiadosti podpísanej oboma rodičmi/zákonnými zástupcami a určené dni a čas Zápisu. Prípadnú konzultáciu ohľadne Zápisu môžete žiadať na č.tel. +421911257488. Tešíme sa na Vás!

• VÝZVA

• 2 % DANE

Rodičovské združenie pri MŠ pripomína všetkým rodičom/zákonným zástupcom, priaznivcom našej materskej školy, že ešte do konca apríla je možné prispieť 2% dane pre deti v MŠ. Potrebné vyplnené, potvrdené a podpísané tlačivá môžete odovzdať aj riaditeľke MŠ, ktorá zabezpečí odovzdanie tlačív na príslušný daňový úrad zástupcom Rodičovského združenia. ĎAKUJEME!

• AKTUALIZÁCIA DOKUMENTOV

Dávame do pozornosti rodičom/zákonným zástupcom detí, že Ministerstvo školstva SR opäť aktualizovalo dokument "Vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa" a dokument "Zelená otvoreným školám", v ktorom sa dočítate aj o spôsobe ospravedlnenia detí s plnením predprimárneho vzdelávania, teda predškolákov. Dokumenty sú  pod textom dolu, ako aj v module "Okienko pre rodičov" - "Tlačivá". Ďakujeme, že čítate s porozumením!

Vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_nove_-_4.4.2023.pdf

Zelena_otvorenym_skolam(1).pdf

• DOPRAVNÉ IHRISKO

Z dôvodu nepriaznvého počasia bola návšteva Dopravného ihriska v Trnave zrušená, žiaľ nový termín v tomto šk.roku už nie je možný, nakoľko sú všetky termíny už až do konca šk.roka obsadené. Veríme, že nový termín v budúcom šk.roku sa nám už podarí zrealizovať.

• NÁVŠTEVA DOPRAVNÉHO IHRISKA

Milí rodičia, milé deti,

oznamujeme Vám, že v piatok 14.apríla 2023 sa predškolské triedy SOVIČKY a ŽABKY zúčastnia exkurzie na dopravné ihrisko do Trnavy. Žiadame rodičov, aby deti priviedli do MŠ do 7,50 hod.. Všetky potrebné informácie nájdete v informovanom súhlase, je nutné sa oboznámiť s dokumentom a podpísať ho, nachádza sa v šatniach tried. Je tiež potrebné, aby si deti zobrali so sebou prilbu, podpísanú svojím menom a priezviskom. Táto akcia je hradená z finančných prostriedkov na predškolákov, z ministerstva školstva SR.

• OBMEDZENÁ A PRERUŠENÁ PREVÁDZKA MŠ - RIADITEĽSKÉ VOĽNO

Riaditeľka MŠ oznamuje rodičom, že v čase školských veľkonočných prázdnin vo štvrtok 6.apríla 2023 bude prevádzka MŠ obmedzená na 1triedu - deti budú  v triede Lienok. V utorok 11.4.2023, druhý deň školských veľkonočných prázdnin udeľuje riaditeľka v súlade s § 150, ods.5 zákona č.245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov, všetkým deťom RIADITEĽSKÉ VOĽNO - MŠ bude zatvorená z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí,  chorobnosti detí (ovčie kiahne), z prevádzkových a organizačných dôvodov. Prevádzka MŠ bude opäť obnovená v stredu 12.apríla 2023.