• ROZLÚČKA

S PREDŠKOLÁKMI

V utorok 27.6.2023 sa budeme lúčiť s našimi predškolákmi. Rozlúčka a pasovanie predškolákov sa uskutočnia na školskom dvore v dopoľudňajšom čase. Naši predškoláci sa rozlúčia s mladšími kamarátmi, p.učiteľkami, tetami upratovačkami, či tetami kuchárkami, tetou vedúcou ŠS aj tetou ekonómkou. Skrátka s celou MŠ, lebo po prázdninách sa pre nich otvára brána Základnej školy, a tá naša sa symbolicky uzavrie. Predškoláci okrem úpomienkových predmetov dostanú aj Osvedčenie o ukončení predprimárneho vzdelávania, to je úradný doklad, ktorý je potrebné  odložiť.

Predškoláci tešíme sa na Vás!

• POZVÁNKA NA PIKNIK

Milí rodičia, milé deti!

Rodičovské združenie pri našej MŠ v spolupráci s MŠ, pozýva všetkých na tradičný koncoročný piknik, "Mami, oci, poď sa hrať!" Zabavíte sa pri hudbe, športových disciplínach, spojené s opekačkou na dvore MŠ v piatok 23.6.2023, od 15,30 hod.. Príďte sa zabaviť so svojimi deťmi, prineste si okrem dobrej nálady aj palicu na opekanie, každý škôlkár dostane špekačku a džús zdarma! Tešíme sa na stretnutie!

eduresized_Pozvanka_na_piknik.jpg

• PREVZATIE ROZHODNUTÍ !

Riaditeľka MŠ oznamuje rodičom/zákonným zástupcom, ktorí podali do MŠ Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie do MŠ na šk.rok 2023/2024, že v utorok, dňa 20.6.2023, bude vydávať Rozhodnutia o prijatí/neprijatí detí do MŠ. Rozhodnutia budeme vydávať v jedálni MŠ v čase od 12,30 hod. - do 16,00 hod.. Ak tento termín nie je u niekoho možný, je nutné sa telefonicky dohodnúť ( +421911257488)  s riaditeľkou MŠ o inom termíne. ĎAKUJEME!