• UPOZORNENIE!

• TLAČIVO O BEZPRÍZNAKOVOSTI

Upozorňujeme rodičov/zák.zástupcov detí, že od pondelka 27.2.2023 fungujeme po jarných prázdninách v normálnom režime, deti, ktoré neboli počas prázdnin v MŠ potrebujú riadne vypísané tlačivo "Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti". Ďakujeme!

Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_aktualne.pdf​​​​​​​

• Obmedzená prevádzka MŠ

Oznamujeme rodičom, že v čase školských jarných prázdnin od pondelka 20.2.2023 do piatka 24.2.2023 bude prevádzka MŠ obmedzená, deti budú podľa počtu prihlásených, spojené v dvoch triedach. Veveričky budú spojené s triedou Žabiek a Sovičky budú spojené s triedou Lienok. Deti riadne prezujete vo svojich šatniach a odovzdáte v uvedených triedach. Ďakujeme!

• LOGOPEDICKÁ DEPISTÁŽ

Dňa 8.3.2023 (streda) sa uskutoční v našej MŠ logopedická depistáž detí v predškolských triedach ŽABIEK a SOVIČIEK. Cieľom tohto vyšetrenia je zisťiť narušenú komunikačnú schopnosť v predškolskom veku a včasná diagnostika a poradenstvo ako prevencia  porúch učenia , správania u detí v predškolskom veku. Rodičia predškolákov vyjadria súhlas s depistážou svojím podpisom na dokumente "Informovaný súhlas dotknutej osoby",  ktorý je k dispozícii v šatniach ŽABIEK a SOVIČIEK. Depistáž nie je povinná, je to na rozhodnutí rodiča/zákonného zástupcu.

• NÁVŠTEVA PLANETÁRIA V HLOHOVCI

Oznamujeme rodičom detí z predškolských tried SOVIČIEK a ŽABIEK, že dňa 3.marca 2023, to je v piatok, pôjdeme na exkurziu do Planetária v Hlohovci. Všetky potrebné informácie sa dozviete z Informovaného súhlasu k tejto akcii, ktorý bude k dispozícii v šatni týchto tried. Je nutné si ho prečítať a podpísať. Táto akcia bude hradená z príspevku na výchovu a vzdelávanie pre predškolákov s povinným predprimárnym vzdelávaním od ministerstva školstva.

• VÝZVA  NA 2% DANE

Rodičovské združenie pri Materskej škole spolu s Materskou školou žiada rodičov, priateľov, dobrodincov našej MŠ, ktorí chcú pomôcť a podporiť dianie v MŠ, aktivity, akcie pre deti počas roka, môžu tak prispieť poukázaním 2% zaplatenej dane z príjmu za rok 2022. Bližšie info je v letáčiku pod textom. Tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní podielu..." nájdete v module Okienko pre rodičov - Tlačivá, alebo si ho môžete vyzdvihnúť v MŠ v každej šatni. ĎAKUJEME!

eduresized_letak_na_2_percenta_dane.jpg