• Zápis predškolákov do 1. ročníka ZŠ pre šk.rok 2022/2023

Riaditeľka ZŠ Veľké Kostoľany oznamuje rodičom budúcich prvákov, že zápis detí do 1. ročníka sa uskutoční v dňoch 20. - 21. apríla 2022 v čase od 13.00 do 17,00 hod. v budove základnej školy.

Zapísať treba všetky deti, ktoré sú narodené s dátumom od 1.septembra 2015 do 31.augusta 2016, aj deti, ktoré mali v minulom školskom roku odloženú povinnú školskú dochádzku.

Vopred treba vyplniť elektronickú prihlášku a následne si ju vytlačiť.

Žiadame, aby bola prihláška podpísaná oboma zákonnými zástupcami kvôli ustanovenniu o správnom konaní (aj v prípade, že nežijú v spoločnej domácnosti).

Údaje treba zadať gramaticky správne aj s diakritikou (dĺžne, mäkčene, aj veľké začiatočné písmená).

Na zápis treba prísť s dieťaťom a priniesť treba:

-  rodný list dieťaťa (iba k nahliadnutiu na overenie údajov-netreba kópiu vytlačiť)

-  vytlačenú a oboma rodičmi podpísanú prihlášku

prihláška, vyplňte, vytlačte a podpíšte (treba podpis oboch rodičov !!!)

-  žiadosť o prijatie do 1.ročníka/žiadosť o odklad školskej dochádzky

-  poplatok  25,- € na pomôcky, ktoré zakúpi pre žiaka škola

Bližšie informácie ako aj elektronickú prihlášku nájdete na webovom sídle Základnej školy: