• POZVÁNKA

• KARNEVAL

Milí rodičia, milé deti,

Rodičovské združenie pri MŠ spolu s MŠ Vás pozývajú na podujatie, ktoré tu už veru pre koronu dlho nebolo, a to je - KARNEVAL! Ako je už nižšie v novinke uvedené, koná sa v sobotu 4.2.2023 v Dome kultúry vo Veľkých Kostoľanoch, od 14,00 hod.. Bude o všetko postarané, masky vstup zdarma a ostatní 2€. Kliknite na odkaz pod textom a prečítajte všetky potrebné informácie. Tešíme sa na veselé fašiangové stretnutie!

Pozvanka_na_karneval.jpg

• VÝZVA

• PRISPEJTE DO TOMBOLY

Rodičovské združenie pri našej MŠ žiada a vyzýva rodičov, aby prispeli akoukoľvek cenou do tomboly na Karneval, ktorý pripravuje v spolupráci s MŠ. Karneval bude v sobotu 4. 2. 2023 od 14,00 hod. v Dome kultúry vo Veľkých Kostoľanoch. Ceny môžete odovzdať p.uč. na triedach v MŠ. ĎAKUJEME!

Vyzva_prispevku_cenou_do_tomboly.jpg

• DIVADLO   ​​​​​​

Milé deti,

V utorok 24.1.2023 k nám zavíta opäť divadielko Teatro Pimprlo, ktoré sa nám predstaví s rozprávkou o nezbednom drevenom chlapčekovi " O Jankovi Polienkovi". Bude to bábkové predstavenie s ľudskými,zvieracími postavičkami, či nadprirodzenými bytosťami, o tom ako nás život skúša a učí, no  a my máme poznať,  čo je a čo nie je správne. Toto predstavenie hradí RZ z príspevkov rodičov. Ďakujeme a tešíme sa na ďalší kultúrny zážitok!

• OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

• Info o výške finančnej úhrady  stravy v MŠ

Dávame do pozornosti platnosť nového dokumentu - VZN č.8/2022 O URČENÍ VÝŠKY FINANČNÝCH PRÍSPEVKOV NA ČIASTOČNÚ ÚHRADU NÁKLADOV NA VÝCHOVU A VZDELANIE A NÁKLADOV SPOJENÝCH SO STRAVOVANÍM V MŠ A ŠKOLSKOM ZARIADENÍ MŠ, KTORÝCH ZRIAĎOVATEĽOM JE OBEC VEĽKÉ KOSTOĽANY, ktorý je k nahliadnutiu v module "Okienko pre rodičov" a týka sa úpravy, finančnej úhrady pre rodiča/zákonného zástupcu, nákladov spojených na stravovanie na deň za dieťa.

• PREVÁDZKA MŠ OD 9.1.2023

Milí rodičia, milé deti,

pripomíname, že naša materská škola bude otvorená od pondelka 9.1.2023, žiadame rodičov, aby pri odovzdávaní detí nezabudli priniesť aj tlačivo o bezpríznakovosti, ktoré je dolu pod textom, môžete si ho vytlačiť a následne vypísať a podpísať.

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie v novom roku!

Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_aktualne.pdf

• PRIANIE

• ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023

Milí rodičia, deti, priatelia, dobrodinci, všetci ľudia dobrej vôle,

želáme Vám, aby tento nový rok bol pre Vás  niečím špeciálny. Nech je každý deň naplnený zdravím, láskou, pokojom, požehnaním, porozumením a šťastím. Nech máte každú minútu naplnenú radosťou a urobíte si tak Váš svet krajším! Šťastný nový rok!

Ďakujeme všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli a pomohli našej materskej škole v uplynulom roku 2022!