riaditeľka MŠ po dohode so zriaďovateľom MŠ a po konzultácii a doporučení RÚVZ v Trnave a v súlade so zákonom č.355/2007 o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov oznamuje, že od pondelka 19.12.2022 do stredy 21.12.2022 bude prerušená prevádzka MŠ z dôvodu vysokej chorobnosti detí.

V čase školských vianočných prázdnin od štvrtka  22.12.2022 do piatka 6.1.2023 bude ešte prevádzka MŠ prerušená. MŠ začína prevádzku v pondelok 9.1.2023.

Žiadame rodičov, ktorí objednali deťom knihy, aby si ich prišli vyzdvihnúť v piatok popoludní do 16,00 hod..

• MATERÁČIK

Milí rodičia, milé deti,

dávame Vám do pozornosti, že vianočno-zimné číslo MATERÁČIKA, nášho internetového časopisu nájdete  klikom na baner vľavo "Materáčik" a podstrana "MATERÁČIK 2022 - zima, vianoce". Prajeme Vám veľa zábavy, tvorenia a ak nebudete leniví, tak si aj zacvičíte :-)