• Rozlúčka s predškolákmi, ZRUŠENIE NOCI S PREDŠKOLÁKMI V MŠ!

Oznamujeme, že  piatok 24.6.2022 v dopoľudňajšom čase budeme mať  rozlúčku s našimi predškolákmi na dvore MŠ a po nej Bublinkovú show. Keďže sa vyskytla vysoká chorobnosť detí v MŠ a výrazne klesol počet predškolákov, popoľudňajší a nočný program z Noci s predškolákmi bude ZRUŠENÝ!

• ROZHODNUTIA O PRIJATÍ/NEPRIJATÍ DETÍ DO MŠ NA ŠK.ROK 2022/2023

Riaditeľka MŠ oznamuje rodičom, ktorí boli zapísať svoje deti do našej materskej školy na šk.rok 2022/2023, že v pondelok 13. júna 2022 v čase od 9,00 hod. do 16,30 hod. bude vydávať Rozhodnutia o prijatí/neprijatí detí do MŠ na šk. rok 2022/2023. Rodičia sú povinní pre rozhodnutia prísť osobne, pretože je potrebný aj podpis rodiča/zákonného zástupcu. V prípade, ak  rodič nemôže z nejakého vážneho dôvodu prísť, je to potrebné oznámiť telefonicky riaditeľke MŠ vopred a dohodnúť sa prípadne na inom termíne.  Jedná sa iba o nové deti, nie detí, ktoré MŠ momentálne navštevujú.