• NOVÉ VZN č.7/2022

dávame Vám do pozornosti zverejnenie nového VZN č.7/2022, ktoré sa týka úpravy výšky školného a stravnej jednotky v MŠ. Úprava je platná od 1.novembra 2022. Upozorňujeme, že školné sa v novembri vyberá aj za december. Nové VZN bolo schválené obecným zastupiteľstvom na riadnom zasadnutí Obecného zastupiteľstva dňa 27.9.2022,  je zverejnené v module "Okienko pre rodičov".

• !!! OZNAM !!!

• PRERUŠENÁ PREVÁDZKA MATERSKEJ ŠKOLY

Riaditeľka MŠ oznamuje rodičom, že na základe rozhodnutia RÚVZ v Trnave a po dohode so zriaďovateľom MŠ, z dôvodu vysokej chorobnosti u detí, bude prevádzka MŠ PRERUŠENÁ od stredy 5.10.2022 do piatku 7.10.2022. Prevádzka MŠ bude obnovená v pondelok 10.10.2022.

Žiadame rodičov, aby do MŠ odovzdávali zdravé deti, doliečené, bez kašľa a nádchy, aby sme tak predišli opätovnej vyššej chorobnosti detí. Buďme zodpovední, aby sme fungovali bez obmedzení, či prerušení našej MŠ. Ďakujeme za porozumenie!