Po dvojtýždňovej prázdninovej prevádzke sme ukončili 13. júla šk. rok 2011/2012. Prevádzka materskej školy bude prerušená do 3. septembra 2012, kedy zahájime nový šk. rok 2012/2013. Tešíme sa na naše stretnutie s novými aj starými Lienkami, Veveričkami, Žabkami aj Sovičkami !

