• 2 % zaplatenej dane

• Darujte nám 2% Vami zaplatenej dane

pre krajšie chvíle v materskej škole

Vážení rodičia a priaznivci školy!

Ak ste sa rozhodli venovať 2% zaplatenej dane deťom našej materskej školy, ĎAKUJEME!!!

Rodičovské združenie pri Materskej škole je zaregistrované v Notárskej komore SR , preto 2% z dane budú poukázané priamo na účet nášho rodičovského združenia.

Prosíme Vás, odovzdajte informácie o tejto možnosti vo svojom okolí známym, priateľom a členom rodiny, ktorí by boli ochotní podporiť naše úsilie a venovať nám 2% dane, a tak rozhodnúť o ich účelnom využití, ktoré by si inak ponechal štát. Získané finančné prostriedky budú použité na materiálne dovybavenie priestorov a šk. dvora materskej školy, nákup hračiek, didaktických a športových pomôcok.

Tlačivo na poukázanie 2% Vami zaplatenej dane si môžete stiahnuť z našej webstránky lišta vľavo - Okienko pre rodičov/ Tlačivá, ďalej z internetu, alebo vyžiadať priamo u nás v jednotlivých triedach.

Kto si podáva daňové priznanie sám, uvedie v kolónke obchodné meno: Rodičovské združenie pri Materskej škole, sídlo: Veľké Kostoľany, 922 07,  P. Jilemnického 748 / 36 , právna forma : Občianske združenie, IČO: 17319617/1161.

Prosíme dodržte tento postup:

1. Vytlačte si predpísané tlačivo, alebo si ho vyžiadajte u triednej učiteľky.
          2. Vyplňte vyhlásenie o preukázaní sumy zodpovedajúcej 2% zaplatenej dane a vyžiadajte si na svojej mzdovej učtárni  potvrdenie o zaplatení dane za rok 2023.
          3. Doručte vyplnené vyhlásenie spolu s potvrdením o zaplatení dane triednej učiteľke, alebo odošlite /odovzdajte/ na daňovom úrade v PN.

Rodičovské združenie a riaditeľka materskej školy sa postarajú o doručenie príslušných tlačív na  daňový úrad.

Rodičovské združenie pri MŠ a vedenie materskej školy Vám ďakuje za Váš príspevok, ktorým pomôžete deťom!